O Firmie

Firma ATU-Logistic Sp. z o.o. S.K.A. wpisana do Krajowego Rejestru Sadowego przez Sąd Rejonowy w Krakowie pod numerem 0000427630 jest firmą działającą na rynku polskim od 2003 roku. Jesteśmy przedsiębiorstwem ukierunkowanym na świadczenie usług transportowo logistycznych z siedzibą w Krakowie. Posiadamy wymagane prawem licencje oraz certyfikaty: krajowymiędzynarodowy. Specjalizujemy się w transporcie produktów żywnościowych na terenie całego Kraju. W działalności naszej zastosowaliśmy dywersyfikację środków transportowych dokonując zakupu własnych naczep oraz podejmując współpracę z wieloma firmami transportowo – spedycyjnymi. Współpracujemy z kilkudziesięcioma firmami krajowymi oraz koncernami międzynarodowymi.

Zmieniające się otoczenie rynkowe polskich firm branży transportowej, wymaga coraz to nowszych rozwiązań z zakresu strategicznego zarządzania dystrybucją. Mając na uwadze nowe kierunki rozwoju, przedsiębiorstwo nasze postawiło na:

  • Jakość świadczonych usług
  • Terminowość przewozów
  • Minimalizację kosztów własnych
  • Doświadczenie wyniesione z kilkuletniej współpracy z koncernami międzynarodowymi
  • Wykorzystanie potencjału ludzkiego z branży


Partnerzy

Specjalizujemy się w obsłudze Klientów o szczególnych wymaganiach ilościowych i organizacyjnych. Firmie zaufali m.in. Kompania Piwowarska S.A., Coca – Cola HBC Polska, Pepsi-Cola General Bottlers Poland, DS Smith Polska, Royal Unibrew Polska, RR Donnelley, Grupa Maspex Wadowice, Herbapol S.A., Żywiec Zdrój S.A. – liderzy w swojej branży.

                     


Nasz Zespół

Profesjonalny zespół Pracowników Firmy ATU Logistic prowadzi nadzór nad właściwą realizacją zleceń transportowych 24 godziny na dobę.

Imię i Nazwisko Stanowisko Telefon Trans ID E-mail
Katarzyna Haber Właściciel 606 892 400 4495-3 katarzyna.haber@atulogistic.com.pl
Andrzej Haber Właściciel 664 113 007 4495-19 andrzej.haber@atulogistic.com.pl
Renata Bernacka Dyspozytor Transportu Krajowego 608 491 869 4495-18 renata.bernacka@atulogistic.com.pl
Anna Piasecka Dyspozytor Transportu Krajowego 662 065 430 4495-17 anna.piasecka@atulogistic.com.pl
Joanna Łozińska Dyspozytor Transportu Krajowego 666 834 451 4495-15 joannalozinska@atulogistic.com.pl
Mariusz Wieczorek Dyspozytor Transportu Krajowego 696 483 944 4495-2 mariusz.wieczorek@atulogistic.com.pl
Urszula Bill Księgowa 012 259 01 03 4495-7 urszula.bill@atulogistic.com.pl
Iwona Saif Księgowa 012 259 01 03 4495-10 iwona.saif@atulogistic.com.pl



Opiekę prawną sprawuje: Firma Prawnicza „Wójcik i Złotnik” Spółka Cywilna – Kancelaria Radców Prawnych. www.wojcik-zlotnik.pl
Opiekę księgową sprawuje: Biuro Rachunkowe „Na Plusie” Stanisława Mania. www.na-plusie-biuro-rachunkowe-mania.znanyprawnik.pl



Kontakt

ATU-Logistic Sp. z o.o. S.K.A.
ul. Wielicka 25 30-552 Kraków


(012) 259 00 00
(+48) 606 892 400


biuro@atulogistic.com.pl
katarzyna.haber@atulogistic.com.pl


TransId: 4495